לחץ כאן לקבלת הצעה
נא לאפשר הצגת ג'אווה סקריפט

אודות

חברת מנור מתמחה ביזמות ומימוש פרויקטים של פינוי בינוי ,החל משלב הבדיקה הראשונית של עמידה בתנאי התוכנית וכלה ביזמות ומימון הביצוע.

חברת מנור התחדשות עירונית עוסקת בפיתוח ויזמות נדל"ן החברה מתרכזת ביזמות למגורים בישראל. כל פרויקט נעשה במלואו וכולל: תכנון הנדסי אדריכלי, בדיקות משפטיות ברשויות, ליווי וסיכום פרטי הפרויקט מול הדיירים וסיום הפרויקט ברמת גימור גבוהה. בבסיס הפעילות ומרכז העשייה הצבנו 4 יסודות.

יסודות עיקריים

1. הדייר במרכז.
2. העלאת ערך הנכס.
3. שדרוג איכות החיים בפרויקט.
4. מקצועיות וגמישות תוך שיפור מתמיד.

"המוצא שלווה בביתו, בין אם הוא מלך או איכר, הוא המאושר באדם"

יוהן וולפגנג פון גתה

הצבת הדייר וקהילתו במרכז הוא הבסיס, תוך מתן מענה להעדפותיו וצרכיו משלב התכנון , הביצוע ועד מסירת המפתח תוך שגשוג והתחדשות הסביבה האורבנית. הודות לנסיון רב שנים בניהול פרויקטים, היכולת להשפיע ולחולל שינוי תוך כדי חשיבה חדשנית ופורצת דרך, הצבנו את הדייר הגר בפרויקט והעתיד לגור בו במרכז. לחברה יש את הגב הכלכלי והניסיון כדי להעמיד לדיירים את כל הבטוחות הנדרשות בתחום זה ולהבטיח את קיום התוצאה המסוכמת בין הדיירים לחברה.

מנור התחדשות עירונית מעמידה לרשות לקוחותיה אנשי מקצוע מנוסים מן השורה הראשונה: אדריכלים, מהנדסים, שמאים, יועץ קרקע, אינסטלציה, תנועה, תשתית, אקוסטיקה, עורכי דין, מפקחי בניה, ליווי פיננסי ועוד רבים וטובים העושים הכל על מנת שתקבלו את התמורה הטובה ביותר. בימים אלו מנור התחדשות עירונית בשלבי תכנון ורישוי למספר פרויקטים בפ"ת ור"ג, ומצוי בהליכי אישור ותכנון מתקדמים לפיתוח ויזום קרקע למגורים ל300 יחידות דיור בנחל מודיעין בעיר מודיעין עילית.

מעוניינים להתחדש?
חדשות

מידע מקדים ועדכונים בנושא התחדשות עירונית