לחץ כאן לקבלת הצעה
נא לאפשר הצגת ג'אווה סקריפט

פינוי בינוי בפתח תקווה

לוגו פתח תקווה

העובדה כי בפתח תקווה יקום הקו הראשון בפרויקט הרכבת הקלה משמעותית במיוחד בהקשר להתחדשות העירונית. מ-2014 נרשמה עלייה ניכרת באישורי פרויקטים והיתרי בנייה שממשיכה לגדול. האזור העיקרי המיועד להתחדשות הוא אזור מרכז העיר, ושכונות סמוכות.

סקר שערכה העירייה הביא למסקנה שמימוש הפוטנציאל הריאלי יכול להביא לתוספת של עשרת אלפי יחידות דיור. הפוטנציאל נמצא בשכונות המרכז התחומות מצפון ברחוב ז'בוטינסקי וממערב באזור התעשייה מטלון. תוכניות ההתחדשות כוללות מהלכי פינוי ובינוי והשקעה במרחבים הציבוריים, במטרה להניע את השוק הפרטי ולמשוך יזמי התחדשות עירונית לאזורים אלה.

פרויקט קדמת גנים

פרויקט פינוי בינוי מנור התחדשות עירונית

פרויקט פינוי בינוי קדמת גנים מבית מנור התחדשות עירונית. איכות חיים זה לא בשמים, דירה חדשה וגדולה, ממ"ד, מרפסת שמש, ציוץ ציפורים, תשתיות חדשות, נוחות ונגישות, חניה פרטית, ממש כאן, בסביבה הנעימה, המוכרת, הוותיקה,נושק לכפר גנים, צופה לירוק ולפארק "יד לבנים".

פרויקטים בפתח תקווה

דבר ראש העיר

רמי גרינברג ראש העיר פתח תקווה

אני בעד התחדשות עירונית והקמתי מינהלת התחדשות עירונית בתקציב של מיליון שקל, מה שלא היה קודם, ואני גם מקווה שהחברה הכלכלית תהיה יזמית של פינוי בינוי.

אני בעד פינוי בינוי בשכונות הוותיקות של העיר ולכן אני עומד על כך שהסכם הגג יכלול קרקע משלימה בסירקין. יזמים יכולים להגיש תוכניות לפינוי בינוי במתחמים ותיקים.
לכתבה המלאה

רמי גרינברג ראש העיר פתח תקווה
מעוניינים להתחדש?
חדשות

מידע מקדים ועדכונים בנושא התחדשות עירונית